Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne 2022/2023

W trakcie nauki zdalnej odbywają się w MsTeams

 

 

Nauczyciel

 

Dla uczniów

których klas, nazwa zajęć

 

Termin (godzina, dzień)

 

 

Sala

 

Ks. Tomasz Owsiejko

IV-VI Sport jako metoda budowania wzajemnych relacji i przeciwdziałanie uzaleznieniom.

Soboty 13:00-15:00

Hala sportowa

Elzbieta Klimaszewska

8c, 8g Przygotowanie do egzaminu 8klasisty

Przygotowanie do konkursów

Środy godz. 8:00

A3-17

Stanisław Jurkowicz

IV-VIII Lekkoatletyka

Wtorek 17.300-19.00

Czwartek 17.30-19.00

Sobota 10.00-11.30

Hala sportowa

Agnieszka Matejczyk

8a, 8b, 8c, 8i – przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i konkursów

Poniedziałek 16.30

G1-11

Iwona Pawluczuk

Klasy 4-8 Chór szkolny

Wtorek 15.00 -16.00

A2-9

 Zuzanna Reńko

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami siatkówki dla dziewcząt klas 3

Wtorek 14.50 - 15.35

 

Hala sportowa

Sylwia Linczuk

Spójrz inaczej klasy 4c,4d,4e i 5d,5e

4c Wtorek 13.45-14.30 ,14.35-15.20

4d Środa 8.00-8.45,8.55-9.40

4e

Czwartek 13.45-14.30, 14.35-15.20

5d Poniedziałek 13.45-14.30,14.35-15.20 ( co 2 tygodnie 12.55-13.40,13.45-14.30)

5e Wtorek 8.00-8.45,8.55-9.40

 

A1-14

Eugenia Pietryszyk

Kl. 8 oraz 6b Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty oraz do konkursów

Czwartek 16.30 -17.15

G2-13

Adam Lutarewicz

Kl. 4-8 Koło historyczne

Wtorek 15:45-16:30

G1-17

Krzysztof Kolendo

Rugby Tag, kl: 4-6

Środa/Czwartek 15.30

 

 Hala sportowa

Mariola Miron-Szkubel

Iga Iwaniec-Holownia

 

tutoring kl 1A

Czwartek 11.30-12.15

 

 A1/14

Violetta Kułak

Zespół wokalny “Wesoła Dwunastka” kl. 1-3

Środa 12.50-13.50

 

 A0-8

Violetta Kułak

Nauka szycia na maszynie

Czwartek godz. 14.50-16.00

C1-18

Majewski Janusz

Kl. 5 uczniowie rosyjsko-języczni

Obsługa komputera, programowanie w scratchu.

Piątek 13:50 –14:35

A3-5

Emilia Rembelińska

tutoring

Godziny ustalane z dzieckiem

Wolna sala w danej godzinie

Iwona Olender

tutoring

Środa 16.30

G1-4

Iwona Olender

Katarzyna Gerwatowska

Alicja Surówka - Niewierowska

 

Koło Wolontariatu

 

Czwartek 17.00

 

G1- 3

Joanna Szeszko

Zajęcia z piłki siatkowej dla chłopców kl.V, VI

 

Środa 16:30-18:00

Hala sportowa

Magdalena Ozorowska

Koło biologiczno-geograficzne

Klasa 6 c środa 8.00-8.45

 G2-2

 

 

 

Szkoła Podstawowa Nr 12
im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A
15-687 Białystok
tel.: 85 679 38 80
e-mail: sekretariat@sp12.bialystok.pl

Powrót na początek strony