Konsultacje dla uczniów

 

Konsultacje dla uczniów/rodziców 2022/23

W okresie zdalnego nauczania konsultacje odbywają się w MsTeams

Nauczyciel

Dla uczniów/

rodziców których klas

Termin (dzień, godzina)

Sala

Andryszewska Katarzyna

6c, 2e, 2c

Wtorek 14.30 - 15.30

Pokój wicedyrektora

Badura Urszula

5c,d 6d 7a 8c

Czwartek 13:55 –14:40

Pokój A1 22

Borzęcka Agnieszka

5-6 latki

0 A Sówki

Wtorek

11.00 - 12.00

 

 C1 - 14

Brzozowska Agnieszka

4a, 4c, 8e

Środa 8.00 – 8.45

A2-19

Budlewska Aneta

5b, 5e, 6d, 7a, 8a, 8c

Wtorek 15.35 - 16.20

 

G3-17

 Michał Czykwin

Klasy V-VIII

Środa 11:30- 12:30

G2-24

Daniluk Agnieszka

4B,6A, 7B, 8B, 1C, 1D, 2E

Poniedziałek

14.50-15.50

G2/18

Dąbrowska Małgorzata

8I,7b,6c,8g,8b,5c

czwartek 15.45 -16.30

         H1 - 23

Drojewska Justyna

6-latki

0B Pszczółki

Poniedziałek 15.30-16.30

          C1-11

 

Gierasimiuk Piotr

technika:

klasy 4/6;

matematyka:

Klasa: 4d

czwartek:

14.50-15.35

pokój naucz.SP

Grzegorek Sebastian

Klasa VI a

Piątek 14.50-15.35

 

Pokój A1 22

Ignatowska Monika

 

Klasy 7 i 8

 Wtorek 14:40

Sala G 3/2

Iwaniuk Eugeniusz

Klasa 4a, 8a

Wtorek godz. 11.50-13.35

 A1-22

Iwaniuk Katarzyna

2b

Czwartek

14.40 - 15.35

C2-8

Jabłońska Anna

8a,8i, 5e

Wtorek 12.40-13.40

czytelnia

Jabłońska Małgorzata

4d, 8 a-i, 7a

Czwartek 14.40-15.40

pokój naucz.gim.

Jakubowska Anna

Klasy 4-7

 14:50-15:35

poniedziałek

G1/3

Jakuc Adam

Klasy I-IV

Środa

09.45-10.45

        A3-8

Jurkowicz Stanisław

 

 

IV-VIII

 

 

Czwartek    

Piątek

11.40-12.40

 

Pokój n-li WF H1-23

 

 

 

Knobloch Kamila              

 

2c

Piątek 15:35  -16:30                             

C2/11

 

Kujałowicz Ala Anna

3b

Piątek

11.45- 12.35

Pokój dla rodziców

Kolendo Krzysztof

4e, 8e, 7a, 6d 8c,

5e

Czwartek 15:35 –16:35

 

hala sportowa

Korneluk-Pyszczek Ewa

5d, 5d, 5e, 4d, 6b, 4c, 5a, 5c, 6a,

świetlica

środa 15.00 - 15.45 (co 2-gi tydzień)

Piątek 9.40 - 10.25 (co 2-gi tydzień)

A3-5

 

 

 

A7

Kowalczuk Małgorzata

5c, 6a, 6c, 6e, 8e, 8f

Czwartek 14:50

(co 2 tygodnie)

Czwartek 15:35

(co 2 tygodnie)

G3-15

Lipski Tomasz

 

 

Leszko Marianna

IV-VIII

 

 

3e

Piątek 15.45-16.30

 

Wtorek 14.40-15.40

Pokój n-li wf H1-23

 

C2/4

Lutarewicz Adam

Kl. 4-8

Wtorek 14:50-15:35

G1-17

Majewski Janusz

5b,5c,5d

6b,6c,6d,6e

7a,7b

8a,8b,8c,8d,8i

piątek 13:55 -14:40.

A3-5

Matejczyk Agnieszka

8a gr. 1, 8b gr. 1, 8c gr. 2, 8i gr. 1, 5d gr. 2, 5e gr. 2

Poniedziałek 15.45-16.30

G1-11

Mężyńska Dorota

2a, 2c, 2d, 4b, 4c, 4d, 5a, 6a, 6e, 8a, 8g

Piątek 15.35- 16.35

G1-27

Mojsak Ewa Anna

Klasy 1b, 1c i 3b, 3e,3f

Środa 13.55 - 14.55

Pokój nauczycielski

Ozorowska Magdalena

5a,5b,5c,5d,5e

6a,6b,6c,6d,6e

7a,7b

8a,8b,8c,8d,8e,8f,8g,8i

 Wtorek

15.45-16.30

 

G2-2

Pająk Alicja

6d (2 gr.), 6c (2 gr.), 7a (2 gr.), 8a (2 gr.), 8d (1 gr.)

Poniedziałek,

15.45 - 16.45

 

Sala G1/19

Pawluczuk Elżbieta

4c,4e, 5c,5d, 6a, 6c, 8b, 8d, 8e

Wtorek 13.45-14.30

Sala G 3-15

Pawluczuk Iwona

4-7

Czwartek

15.45-16.45

Sala G1/2

Pawluk Anna

4a,4b,4c,4d,4e

6a,6d,6e

Czwartek

15.45-16.30

pokój nauczycieli po stronie podstawówki

Pęza Anna

5c,8c,6a

środa 14.40 do 15.40

Sala G2/15

Perkowska Ilona

6d (gr.1), 6e, 7a(gr.2), 8i(gr.2)

Środa 13.40-14.40

Sala G2/20

Pietryszyk Eugenia

6b,7ab, 8abcdefgi

Czwartek 15.35-16.20

Sala G2-13

Piszczatowska Monika

4B, 4D, 7A, 8G

Środa 15.45-16.45

Sala G1-1

Pogorzelska Wanda

3a, 3 c, 3 d

Środa 12:55

A2/21

Samuk Jolanta

7b,8g,8i

4a, 4b, 5d

Środa 8.15-8.45

Czwartek 8.15-8.45

G3-17

A3-10

Sawoń Agnieszka

IV B, VIII B,G,I

Czwartek 15.30

G 2-20

Stypułkowska Marzena

7-8

Wtorek 15.40

G3-5

Suszyńska Katarzyna

4d, 5d, 5e, 6e, 8d

wtorek 8.45-9.45

H1-23

Wiśniewska Elżbieta

1-3klasy+ przedszkole

poniedziałek

14.00-15.00

A1-10

Wróbel Agata

5d, 6d, 8d

poniedziałek godz. 15.35-16.35

G1/15

Zagan Urszula

5c,7a,7b,8b,8c,8d8e,8f,8i

poniedziałek
13:40-14:40

G3/19

Żyłkiewicz Joanna

4c, 4e, 6b, 8b

 

5a, 8d

Wtorek 14:50

(co 2 tygodnie)

Wtorek 15:35

(co 2 tygodnie)

G3/13

 

G3/13

 

 Puciłowska Ewa    

5c, 6a, 6c, 6e, 8e, 8f

 5a,5b,7b,8f

 środę  14.35 - 15.25

A2-19

Siegień Daniel

4e,6c,6e,7b,8c

Wtorek 10.40-11.40

A1-22

Sokołowska Anna

4B, 5B, 6B,8G

Piątek 14.50-15.35

 

Klimaszewska Elżbieta

8c, 8g, 5a, 5b, 5d

czwartki 14.50

 

G1-11

Owsiejko Tomasz

4a,4e,5b,5d,5e,6b,6c,6d

Sobota
13:00-15:00

hala sportowa

Reńko Zuzanna

4A, 5A

Wtorek g. 14.40 - 15.40

H1

Gołownia Anna

 

8a,8b,8c,8d,8e,8f,8g,8i, 4e,5e, 6a, 6d, 6e, 7a, 7b

Środa 15.35

 

 G3-9

Szeszko Joanna

5A, 6A

Środa 14:45-15:45

H1/12

Małgorzata Sochoń

1C

Wtorek 15.35-16.30

A1/26

Urszula Sałamacha            

   8 a,b,d,e,f,i ,     7a,b     

środa  godz. 15.35 - 16.30

G 2/17

Monieta Izabela

 

4a gr. 1, 5a gr. 2, 5b gr. 1, 5c

Piątek 14:40 do 15:30

A3-16

Śliwowska Angelika

1e, 2b, 2f, 3d, 3e, 3f, 4e, 6b gr.2, 8f gr.2,

Piątek 12.55-13.40

G2/18

Emilia Rembelińska

6a gr1, 7b gr2, rodzice klas 2d i 3b

Czwartek 8.00

Pokój nauczycielski po stronie gimnazjum

Agnieszka Sajewicz

5-6 latki

0 A Sówki

Wtorek

12.15-13.15

C1/14

Justyna Szerel

5-latki

Motylki

Wtorek

11:30 – 12:30

C1-8

Katarzyna Ciołko

5-latki

Biedronki

Wtorek

11:00 – 12:00

C1- 14

Anna Gołaszewska

5- latki Biedronki

Wtorek

12.00-13.00

C1/9

Katarzyna Suchodolska

5-latki

Motylki

Czwartek

11.15 - 12.15

C1 - 8

Dorota Wądołowska

6-latki

0 B Pszczółki

Środa

16.00 - 17.00

C1 - 11

Robert Kucharczyk

4-8

Poniedziałek

11.30-12.30

A1-22

Ciołko Krystyna

3B, 6E, 8C

Wtorek 8.00-8.45

G2/22

Mariola Miron-Szkubel

1A, język polski dla obcokrajowców

czwartek 11.35-12.20

A1/14

Urszula Oksiejczuk

 

1B

 

Czwartek

09:50 –10:35

 

C2/14

 

 

 

Paulina Milewska-Malinowska

 

1D

 

Wtorek

15.35 - 16.20

C2-14

Katarzyna Gerwatowska

 

1D, 2A, 2B, 6C, 6D

 

 

wtorek 8.00 - 8.45

 

C2/22

 

 

Katarzyna Arciszewska

 

1A, 4E,6C, 6B, 6E, 7A, 7B, 4-5 latki Żabki

Poniedziałek 9.45-10.45

 

C2/22

Beata Grodzka      

4-5 latki

Żabki    

Wtorek

11.30 - 12.30

C1 - 5

Agnieszka Tarasiuk

4-5 latki

Żabki

Poniedziałek

11.30 - 12.30

C2 - 12

Danuta Paniczko

2e

Środa

15.40-16.30

C2/10

Justyna Sawicka

3-4 latki

Misie

Środa

11.00 - 12.00

C1-14

Joanna Pienicka

 

 

3-4 latki

Misie

 

Czwartek

11.00 - 12.00

 

C2 – 12

 

 

Alina Penza

3a

Środa 15.40-16.30

C2-7

Agnieszka Kikolska-Giesko

2d

Wtorek

15.40-16.30

C2-11

Celina Borowska

 

1e

 

Poniedziałek

9.40- 10.35

pokój nauczycielski

 

 

Jolanta Zajkowska

 

3c

 

Czwartek 

13.45-14.30 

 

C2-14

Bożena Klim

 

3 d

 

Wtorek 12.45- 13.30

A1/14

 

 

Mariola Reszuta

 

3f

 

Czwartek 15.35- 16-30

 

C2/7

 

Renata Muczyńska

 

Iga Iwaniec-Hołownia             

4e,6e

 

 

Rodzice

(świetlica A-6)

wtorek 14.40-15.40

 

 

Poniedziałek 8:30-9:30

15.00-16.00

G1/4

 

 

 

A-7

Alicja Surówka-Niewierowska

Uczniowie /rodzice

 

 

Czwartek

9:30-10:30

 

G1/7

Iwona Olender

uczniowie/rodzice

Poniedziałek

16.30-17.30

G1-7

Andrzej Walicki

 

Uczniowie

 

   I i III Wtorek

15.00-16.00

Pokój n-li WF

H1/23

Karol Charytoniuk

 

 

5a, b

6b

8f

Piątek

13.55-14.40

 

G1-3

 

 

Sylwia Linczuk

Klasy 2-3

Poniedziałek 11.30-12.30

A-3

 

Magdalena Muszyńska

Oddziały przedszkolne

Klasy 0-3

Klasy 4-7

Wtorek 11:00-11:30

Czwartek 11:00-11:30

A2-7
gabinet logopedyczny

Katarzyna Warejko

Uczniowie/rodzice

Wtorek,

Godz. 15.00 - 16.00

G3/1 pokój pedagoga

Klaudia Radziwońska

Uczniowie/rodzice

Środa

16:00 – 17:00

C1-13

Barbara

Ziniewicz-Modzelewska

7a, 7b

8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f, 8g, 8i

Czwartek 16.30

G1 - 20

Monika Kwiatkowska

Klasy 2-3

Poniedziałek 11.00-12.00 

Sala A -4

Joanna Raczko

Klasy 1

Piątek

10.30 -11.30

Sala A- 7

Katarzyna Narel

Klasy 2-3

Czwartek

11.30-12.30

Sala A-3

Joanna Luiza  Hajduczenia

Klasy 2-5

Poniedziałek 13.00-14.00

A2-8

Violetta Kułak

Klasa 2f

Wtorek godz. 12.40-13.25

A1-14

Anna Swatowska

Klasy 7a,b i 8  

co dwa tygodnie -  wtorek 9.40

Pokój nauczycielski gim.

Paweł Kalinowski

Klasa 4b

Środa 16.20

Pokój nauczycieli wf po stronie sp

Gryko Emilia 

 Klasa 2a

Środa 12:55-13:55

pokój nauczycielski sp

Grażyna Hodun

 Klasy 4d, 5e gr. 1, 6b gr. 1, 6c gr. 1,

8d gr. 2, 8f gr. 1

Piątek 14.40 - 15.40

G1/11

 

Szkoła Podstawowa Nr 12
im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A
15-687 Białystok
tel.: 85 679 38 80
e-mail: sekretariat@sp12.bialystok.pl

Powrót na początek strony