Weekend cudów w SP 12

Za nami już kolejny weekend cudów. W naszej szkole wzorem lat ubiegłych znajdował się magazyn rejonu Białystok – Wysoki Stoczek. 21 wolontariuszy przez 2 dni przyjmowało i rozwoziło przygotowane przez darczyńców paczki potrzebującym rodzinom. W bieżącym roku nasz rejon pomógł 43 rodzinom. Tak jak w latach ubiegłych nasi nieocenieni kierowcy rozwozili paczki po różnych zakątkach rejonu. Radość w oczach obdarowywanych, okrzyki radości, łzy wzruszenia dały nam siłę do tego, aby za rok włączyć się po raz kolejny do Szlachetnej Paczki z siłą naszych rąk i sercem chętnym do pomocy. Dzięki szlachetnym i ofiarnym gestom Darczyńców udało się nam zapewnić pomoc wszystkim wybranym w tym roku rodzinom. Życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia w sercach wszystkich ludzi.

K. Pogorzelska