Szlachetna Paczka w SP 12

Nasza szkoła jak co roku włączyła się w akcję organizowaną przez Stowarzyszenie Wiosna – Szlachetna Paczka. Pomogliśmy wspólnie rodzinie w potrzebie. Dzięki wielkim sercom naszych dzieci i rodziców zebraliśmy ponad 4500 zł. Zapewniając rodzinie potrzebne produkty spożywcze, chemię gospodarczą i odzież. Jednak największą radością dla nas była możliwość zakupienia zabawek edukacyjnych dla dziecka z autyzmem – zabawek stymulujących jego rozwój. Gro zebranych funduszy została przeznaczona na niezbędną rehabilitację, dzięki której nasza podopieczna będzie miała szansę na lepsze funkcjonowanie w społeczeństwie. Z całego serca dziękujemy. Przedstawiamy fotorelację z pakowania prezentów przez uczniów naszej szkoły.

K. Pogorzelska