ZŁOTY MEDAL W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ!!

Na medal spisały się uczennice SP12 w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Miasta Białegostoku w lidze lekkoatletycznej. W zawodach, które odbyły się 28 września 2022 r. na stadionie LA przy ul. Wołodyjowskiego nasze zawodniczki zdobyły ZŁOTY medal i awansowały do finału wojewódzkiego. Warto zaznaczyć, że tego dnia pogoda była bardzo trudna ( silny wiatr i ciągłe opady deszczu) do przeprowadzenia zawodów a mimo tego dziewczyny spisały się świetnie uzyskując kilka bardzo dobrych wyników.

Warto zaznaczyć, że jest to pierwszy, historyczny medal dla SP 12 w tej bardzo trudnej lekkoatletycznej dyscyplinie.

Składy złotej drużyny to dziewczyny z klasy 8A (siatkarskiej) oraz 2 dziewczyn z klasy gimnastycznej:

1. Fadejew Milena(8a),
  2. Falkowska Amelia (8a),
  3. Gontarek Julia(8a),
  4. Gowgiel Dominika(8a),
  5. Górska Maria(8a),
  6. Gryciuk Maria(8a),
  7. Hrubczyńska Kinga(8a),
  8. Hryniewicka Hanna(8a),
  9. Kietko Daria(8a),
  10. Michałowska Kornelia(8a),
  11. Pochodowicz Anna(8a),