Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 zostali MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej ! 18 maja odbył się turniej, w którym wzięły udział 4 najlepsze drużyny szkolne z całego Województwa. Droga nie była łatwa, ale zawodnicy poradzili sobie z przeciwnościami jak profesjonaliści. Pewnie wygrali z reprezentantami ZSOMS nr 3 "Pietrasze" ( 2:0) i po bardzo zaciętym finale, pokonali SP 10 Suwałki (2:1). Oznacza to, że będą oni reprezentować nasze Województwo na Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Doszło również do bardzo miłego spotkania różnych pokoleń wychowanków Trenera Eugeniusza Iwaniuka. Podczas turnieju, młodzi zawodnicy mieli okazję porozmawiać z Mariuszem Magnuszewskim, zawodnikiem PlusLigi, który w przeszłości również zdobył Mistrzostwo Województwa pod skrzydłami tego samego Trenera.