Lekkoatletyka w SP12

12 października podczas Podsumowania Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Białegostoku odebraliśmy puchar za osiągnięcia lekkoatletyczne. Chcielibyśmy serdecznie pogratulować naszym niezastąpionym trenerom, Panu Stanisławowi Jurkowiczowi oraz Tomkowi Lipskiemu, za ich ogromny wkład i poświęcenie, które zaowocowały zdobyciem pucharu za osiągnięcia lekkoatletyczne przez naszych utalentowanych chłopców i dziewczęta. Gratulujemy Wam tego wspaniałego sukcesu!

Sport odgrywa ogromnie ważną rolę w życiu naszej szkoły SP12. Dzięki niemu uczymy się nie tylko rywalizacji i zdrowej rywalizacji, ale także współpracy, umiejętności pokonywania własnych ograniczeń oraz dążenia do doskonałości. To poprzez sport uczymy się nie tylko wygrywać, ale także przegrywać z godnością i szacunkiem. Jest to nieodłączny element naszej edukacji, który kształtuje charaktery i uczy wartości, którymi kierujemy się każdego dnia.

Jesteśmy dumni z naszych zawodników, trenerów oraz całej społeczności szkolnej za to, że razem tworzymy miejsce, gdzie sport ma szczególne znaczenie.