Finał Wojewódzki rozgrywek siatkarskich dla najmłodszych- Kinder + Sport 2022

4 czerwca w pięknej hali Suwałki Arena odbył się Finał Wojewódzki największych rozgrywek siatkarskich dla najmłodszych- Kinder + Sport 2022 w kat. dziewcząt. W turnieju wystartowało 8 najlepszych zespołów wyłonionych w trzech turniejach eliminacyjnych dwójek i trójek oraz 4 najlepsze zespoły czwórek z województwa podlaskiego. Siatkarki SP 12 w poszczególnych kategoriach zajęły następujące miejsca. Dwójki (czwarta klasa) 8 miejsce- Lena Kuklo, Martyna Sokólska, trener Julia Iber Trójki (piąta klasa) 5 miejsce - Julia Klimuszko, Gabriela Jankowska, Patrycja Pawełko, Hanna Zakrzewska, trener Sebastian Grzegorek Czwórki (7 klasa) 1 miejsce - Natalia Wójcik, Anna Pochodowicz, Kornelia Michałowska, Tołoczko Wiktoria SP Choroszcz, Zabielska Lena SP Choroszcz, Popławska Izabela SP Choroszcz, Waleria Trayan SP 26) - trener Grażyna Kopaczewska Wszystkie zespoły zagrały ambitnie i z fantastyczną wolą walki. Wielkie słowa uznania należą się zawodniczkom i trenerom za postawę, nie tylko w finałowym turnieju, lecz w całej tegorocznej edycji Kinder Joy of moving. Dziewczęta z klasy 7 wywalczyły awans do turnieju finałowego który odbędzie się w dniach 1-3.07.2022 w Arena Gliwice. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia :)