Wycieczka do Epi-Centrum Nauki

Grupa Misie, Biedronki, Motylki oraz Sówki wybrały się na wycieczkę do Epi-Centrum Nauki w Białymstoku, które jest największym centrum naukowym we wschodniej części Polski. Przedszkolaki zwiedziły Strefę Małego Odkrywcy w której znajduje się pięć obszarów tematycznych: Poznawanie i wiedza, Poznaj swoje ciało, Technika, Świat budownictwa, Energia wody oraz Laboratorium Małego Odkrywcy oraz Wystawę Główną w której znajdują się obszary takie jak: optyka, transport, telekomunikacja, medycyna, automatyka, robotyka, mechanika oraz wieleinnych. W tych miejscach dzieci mogły przenieść się do świata nauki poprzez doświadczanie. To była bardzo cenna wycieczka, którą przedszkolaki zapamiętają na długo.

Justyna Sawicka