Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – etap wojewódzki

Serdecznie zapraszam uczniów biorących udział w eliminacjach 23 marca (środa) 2022 roku do Szkoły Podstawowej nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku, ul. Komisji Edukacji Narodowej 1.

Uczestnicy wchodzą do szkoły wejściem głównym od strony ul. H. Kołłątaja i kierują się do małej sali gimnastycznej.

W szkole obowiązują procedury funkcjonowania w czasie pandemii dostępne na stronie internetowej.

Konkurs rozpoczyna się o godz. 10:00, trwa 90 min.

Każdy uczestnik powinien posiadać kartę kodową podpisaną przez dyrektora szkoły, do której uczęszcza oraz przez rodzica/prawnego opiekuna, legitymację szkolną, a także nieścieralny długopis. Telefony komórkowe uczniowie zostawiają u swoich opiekunów (bardzo proszę, by w miarę możliwości, opiekunowie oczekiwali na uczniów poza szkołą).

Konkurs odbywać się będzie w reżimie sanitarnym.

Osoby przybyłe nie mogą mieć objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych.

Członków Komisji, powołanych przez Podlaskiego Kuratora Oświaty, zapraszam na godzinę 9.10  do czytelni, która znajduje się na parterze (wejście po stronie byłego gimnazjum na wprost budującego się kościoła). Proszę zaopatrzyć się w suchy prowiant oraz w długopis z czerwonym wkładem.

Informacje dotyczące wglądów do prac zostaną umieszczone na stronie szkoły wraz z wynikami.

Agata Wróbel – Przewodnicząca Wojewódzkiej Komisji Konkursu Języka Polskiego