Warsztaty Think Eco dla uczniów klas 4-8

W grudniu i styczniu miały miejsce niezwykłe warsztaty dla uczniów klas 4-8, które stanowiły integralną część projektu Think Eco, wspieranego przez program Erasmus+. Ponad 100 uczniów wzięło udział w tych ciekawych zajęciach. Podczas warsztatów, uczestnicy zostali wprowadzeni w świat wiedzy o Unii Europejskiej i ekologii.

Aktywność uczniów podczas tych zajęć była niewątpliwie inspirująca. Ich zaangażowanie i entuzjazm pozwoliły im na eksplorację złożonych kwestii związanych z Unią Europejską oraz zrozumienie wpływu zmian klimatycznych na naszą planetę. Z pewnością , uczestnictwo w tych warsztatach przyczyniło się do znacznego poszerzenia ich horyzontów oraz wzbogacenia wiedzy na temat współczesnych wyzwań ekologicznych i społecznych.