Uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych

16 maja 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 21 w Białymstoku odbyła się uroczysta gala, podczas której uhonorowano uczniów – tegorocznych laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

Czworo uczniów naszej szkoły może poszczycić się tym zaszczytnym tytułem, a są to:

Konrad Milewski (uczeń klasy VII d  laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, opiekun p. Agata Wróbel),

Dominika Pochodowicz (uczennica klasy VIII e laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, opiekun p. Monika Piszczatowska),

Amelia Stepaniuk (uczennica klasy VIII f laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego, opiekun p. Alicja Białogórzec),

Julia Święc (uczennica klasy VIII i laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, opiekun p. Karolina Szewczyk).

Podczas gali Pani Kurator podziękowała dyrektorom szkół, którzy gościli w swoich placówkach uczestników etapu wojewódzkiego. W tym gronie znalazła się p. Dyrektor Anna Satuła (w imieniu p. Dyrektor podziękowanie odebrała p. Dyrektor Katarzyna Andryszewska). Wręczono również podziękowania przewodniczącym komisji wojewódzkich, które otrzymała p. Agata Wróbel.

Serdecznie gratulujemy!