Święto Szkoły w klasach IV- VIII

20 maja odbyła się w naszej szkole uroczystość Święta Szkoły dla klas IV –VIII. Po odśpiewaniu hymnu oraz pieśni szkoły p. Marcin Łazarczyk wyświetlił film na temat historii naszej szkoły, Klasa VII C pod kierunkiem p. Anny Pęza przygotowała humorystyczne przedstawienie o szkole i jej zawiłościach, odgrywano lekcje, cytowano uwagi nauczycieli wpisywane do dziennika, podano też wypróbowany sposób na wymuszenie u nauczycieli wyjścia do toalety. Całość przedstawienia uświetnił wspaniały, liczny chór pod kierunkiem pani Iwony Pawluczuk  , składający się z uczniów klas: VA, , VII A, VII E, VII G.  Gościem  specjalnym była Pani Janina Sokólska ( pracownik naszej szkoły),  która wiele lat śpiewała w Zespole Pieśni i Tańca " Knyszynianki".

Anna Pęza