Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego 18.01.2022

Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów ze szkół:

• powiat białostocki

• powiat moniecki

• m. Białystok

• Szkoła Podstawowa nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku

• Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego w Białymstoku

• Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Konopnickiej w Białymstoku

• Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku

• Szkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku

• Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 12 w Białymstoku przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A w dniu 18.01.2021 r. (wtorek) o godzinie 10.00.

Uczestnicy wraz z opiekunami wchodzą do szkoły wejściem głównym od strony skrzyżowania ul. Komisji Edukacji Narodowej i ul. Hugona Kołłątaja o godz. 9.35.

Prosimy o zabranie ze sobą ciepłego okrycia wierzchniego (np. bluza, sweter).

Uczniowie kierują się bezpośrednio na II piętro do wyznaczonych sal. ( A3-10/A3-12)

Konkurs odbywać się będzie w reżimie sanitarnym. Każdy uczestnik ma obowiązek zakrywania ust i nosa (maseczką), dezynfekcji rąk oraz zachowywania dystansu 1,5 m. Uczeń nie może mieć objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych.

Konkurs rozpocznie się o godzinie 10.00 i będzie trwał 90 minut. Każdy uczestnik konkursu musi mieć: podpisaną kartę kodową, ważną legitymację szkolną i nieścieralny niebieski lub czarny długopis.

Opiekunowie, którzy wchodzą do budynku i podczas konkursu pozostają na terenie szkoły są zobowiązani do wpisania się na listę przy portierni, a podczas konkursu do przebywania w wyznaczonym miejscu: hol przy portierni. Obowiązuje reżim sanitarny.

Nauczycieli pracujących w komisji konkursu zapraszam na godzinie 9.15 do sali A2-5 (I piętro; wejście główne od strony skrzyżowania ul. Komisji Edukacji Narodowej i ul. Hugona Kołłątaja). Proszę zaopatrzyć się w suchy prowiant oraz w czerwony długopis, w ołówek i gumkę. Obowiązuje reżim sanitarny.

Magdalena Ozorowska

przewodnicząca Rejonowej Komisji