Czysty Białystok

20 kwietnia 2023 r uczniowie klas 4 naszej szkoły wzięli udział w akcji Czysty Białystok 2023. Z wielkim zapałem sprzątali teren w okolicy naszej szkoły, segregując odpady do odpowiednich worków. Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę na temat odpowiedniej segregacji odpadów w naszym mieście. Zobaczyli także, że takie działania bardzo wspierają nasze środowisko i uczą ważnych postaw proekologicznych.

Serdecznie dziękujemy uczniom oraz wspaniałym nauczycielom p. Annie Jakubowskiej, p. Monice Piszczatowskiej i p. Danielowi Siegieniowi, którzy z wielkim zaangażowaniem pomagali w realizację tego przedsięwzięcia i sprawowali opiekę nad uczniami.

Akcje w szkole zorganizowały i przeprowadziły p. Anna Pawluk i p. Magdalena Ozorowska.