Walentynki, walentynki dla chłopczyka, dla dziewczynki!

Wszyscy lubimy ten niezwykły dzień, więc pamiętamy, że 14 lutego to Św. Walentego. W tym roku uczniowie klasy III e postanowili wykonać walentynki techniką przeplatanki. Zadanie nie było łatwe! Nowa technika :)

Czy podołaliśmy zadaniu? Spójrzcie na zdjęcia! Wspaniałą niespodziankę zrobił wszystkim dziewczynkom kolega z klasy! Dziękujemy Oliwier!

Natomiast uczniowie klasy II c zorganizowali klasową pocztę walentynkową, a także zastanawiali się, za co lubi się chłopaków, a za co dziewczynki :)

C. Borowska z kl. 3e

J. Zajkowska