Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek “Aniołeczku leć do nieba”

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek “Aniołeczku leć do nieba” odbył się 17 stycznia 2024 roku. Wzięło w nim udział 33 utalentowanych wykonawców z klas 1-8. Komisja konkursowa starannie oceniła każde wystąpienie, przyznając jedną nagrodę specjalną, jedenaście nagród, pięć wyróżnień oraz dwie nagrody za udział w kategorii klas 0-3. Ponadto, w kategorii klas 4-8 zostały przyznane: jedna nagroda specjalna, pięć nagród i jedno wyróżnienie. Uczestnicy zaskoczyli swoimi pięknymi i wzruszającymi wykonaniami, co zaowocowało gromkimi oklaskami od publiczności. Nie tylko artyści, lecz również widzowie, wykazali się doskonałym zaangażowaniem, śpiewając razem z uczestnikami swoje ulubione kolędy podczas przerwy w obradach jury. Całe wydarzenie było zarówno wzruszające, jak i pełne radości. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział!

Wyniki konkursu – w załączeniu.