Studenci Politechniki Białostockiej w klasie 1e!

Tuż przed feriami odwiedzili nas studenci II roku turystyki i rekreacji z Wydziału Inżynierii Zarządzania PB pod opieką dr Jolanty Zuzda. Przeprowadzili zajęcia   pt."Ruch to zdrowie". Studenci zachęcali dzieci do różnorodnej aktywności fizycznej nie tylko podczas nadchodzących ferii ale też każdego dnia! Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zabawach koordynacyjnych, orientacyjno-porządkowych, sprawnościowych. Nie zabrakło także tańców przy których dzieci mogły wykazać się umiejętnościami rytmiczno-tanecznymi. Podsumowaniem spotkania były wykonane w grupach prace plastyczne zachęcające do uprawiania sportu. Całe spotkanie przebiegło w miłej atmosferze przy ogromnym zadowoleniu dzieci jak i prowadzących. Tym razem wygrała zabawa, ruch, śmiech, radość jako alternatywa dla komputera, smartfonu czy telewizora!

C. Borowska