OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO LEON

W naszej szkole przyszedł czas na ogłoszenie wyników Ogólnopolskiego Konkursu z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ,, LEON’’ 2022/2023, sesja jesienna. Konkurs ten, ma na celu nie tylko sprawdzenie  umiejętności językowych uczniów, ale także zachęcenie  ich do nauki języka angielskiego. Zadania konkursowe przygotowywane są przez doświadczonych nauczycieli pracujących z dziećmi i młodzieżą w całej Polsce, a testy układane są na podstawie norm programowych. W naszej szkole dzieci chętnie sprawdzały swoje umiejętności bo w konkursie wzięło udział ponad 40 uczniów z klas I- VIII. Łącznie w Polsce konkurs pisało prawie 10 tysięcy uczniów na wszystkich poziomach nauczania. Bardzo cieszą nas wysokie miejsca naszych uczniów w kontekście całej Polski. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom reprezentującym naszą szkołę, dzieci dumnie odbierały dyplomy i zgłaszały gotowość do ponownego wzięcia udziału w konkursie, który już za rok! Oto uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki:

Laureaci:

Łukasz Wnorowski- 91%- 4 miejsce

Lena Siemienowicz- 90 %- 5 miejsce

Oliwier Grassman- 80 %- 9 miejsce

Gabriela Sękowska- 80%-9 miejsce

Piotr Mirosław Łojewski- 80%- 9 miejsce

Pozdrawiamy serdecznie koordynatorki konkursu:

Alicja Pająk

Emilia Rembelińska

Opis prezentacji Konkurs Leon

Na prezentacji widać informacje dotyczące wyników Ogólnopolskiego Konkursu z języka angielskiego LEON 2022/2023. Przedstawieni są laureaci konkursu. Na zdjęciach widać dzieci z dyplomami, biorące udział w konkursie i nauczycieli.