Epi-Centrum Nauki i Stadion Miejski w Białymstoku

Stadion Miejski w Białymstoku był celem październikowych wycieczek trzecioklasistów. Mieszczące się tam Epi-Centrum Nauki to wyjątkowe miejsce, w którym uczniowie mieli możliwość poznawania świata nauki poprzez zabawę. Niezliczona ilość stanowisk doświadczalnych rozwijała ich kreatywność i ciekawość poznawczą. Największym zainteresowaniem cieszyły się strefy z dziedziny automatyki i robotyki. Drugą część wycieczki stanowiło zwiedzanie różnych przestrzeni stadionu. Przewodnik pokazał uczniom galerię zdjęć z budowy Stadionu Miejskiego, galerię zdjęć i medali z najważniejszych wydarzeń ostatnich lat Jagiellonii Białystok, a także szatnię Reprezentacji Polski w strefie gości oraz szatnię piłkarzy Jagiellonii Białystok. Wizyta w sali konferencyjnej wzbudziła wśród dzieci wiele emocji. Pamiątkowe zdjęcia na trybunach oraz przed murawą były dopełnieniem wycieczki i sprawiły dzieciom wiele radości oraz satysfakcji.

K.Radziwońska