Przepisywanie Tolkiena

Drodzy Uczniowie! Nasza biblioteka przystąpiła do ogólnopolskiej akcji, której organizatorem jest Biblioteka Publiczna Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy. Z okazji 130 rocznicy urodzin J.R.R. Tolkiena przepisujemy jedną z jego powieści. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymaliśmy 1 stronę maszynopisu A4 z książki pt." "Silmarillion". Od Was zależy, czym będziecie pisali: piórem, ołówkiem, długopisem oraz jakim krojem, np własnym charakterem pisma. Przepisywane fragmenty można ozdabiać (jak w starych księgach) inicjałami, rysunkami czy ramkami. Ważne: musi być zachowany format A4 z marginesem bocznym 3 cm. Przepisane fragmenty będą później złożone w jedną książkę. Otrzymany tekst podzielimy na fragmenty, aby każda chętna osoba mogła zaprezentować swój niepowtarzalny charakter pisma.
Zgłoszenia przez Mobidziennik

Tolkien1.png