95 urodziny absolwentki szkoły z 1939 roku

Pani Wanda Ogrodnik jest najstarszą żyjącą absolwentką, obecną w życiu szkoły, od wielu lat uczestniczy w ważnych wydarzeniach i uroczystościach szkolnych.   Z jej inicjatywy, co roku organizujemy spotkanie mikołajkowe, na którym spotyka się  z uczniami, opowiada o historii „dwunastki”, nauczycielach, zwyczajach szkolnych  z perspektywy uczennicy z lat 1932 – 1939. Spotkania są wyjątkową lekcją historii dla naszych uczniów i nauczycieli. Towarzyszą im mikołajkowe stroje, występy chóru i zespołu  „Wesoła dwunastka”. Pani Wanda obdarowuje uczniów swoją uwagą i słodkościami. Zawsze jest wesoło i przyjemnie. Na ten dzień, co roku przygotowujemy upominki z okazji dnia jej urodzin, który przypada 7 grudnia. W tym roku nie mogliśmy się spotkać… Ze względu na sytuację epidemiologiczną bezkontaktowo przekazaliśmy najserdeczniejsze życzenia urodzinowe od całej społeczności szkolnej, ręcznie wykonaną kartkę okolicznościową i upominki.

Na prośbę Pani Wandy przekazujemy z serca płynące podziękowania - dyrekcji, nauczycielom i rodzicom, a szczególnie: uczniom naszej szkoły – za pamięć, za dobro,  za piękne życzenia :-) Przekazujemy też wszystkim w imieniu Pani Wandy najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne :-)

Zachęcamy do zapoznania się ze wspomnieniami absolwentki, przygotowanymi  z okazji Jubileuszu 100 – lecia szkoły pod linkiem: