Nagroda Diligentiae za pilność!

Czy można być dobrą gimnastyczką i pilną uczennicą w SP12 ? Oczywiście! Uczennica naszej szkoły Ania Małaszkiewicz wraz z naszą nauczycielką Anną Sokołowską odebrały z rąk Pana Prezydenta Tadeusza Truskolaskiego specjalną nagrodę: ‚medal Diligentiae’. Nagrodę otrzymują wybitni uczniowie i ich nauczyciele. Ania to świetny przykład pilności i dobrej organizacji. Gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników sportowych jednocześnie osiągając wysokie wyniki w nauce i dostanie się do klasy biologiczno-chemicznej jednego z najlepszych Białostockich Liceów. Gratulacje również Pani Ani, która pilnuje aby nasze zawodniczki nie zaniedbały obowiązków szkolnych. Gratulacje rodzicom tak wspaniałej córki, dziękujemy za Wasze wsparcie! Ania jest absolwentką gimnastycznej klasy sportowej w Szkole Podstawowej nr 12 w Białymstoku, gdzie gimnastyki artystycznej w klasach sportowych uczy Anna Sokołowska.