Konkurs języka niemieckiego "SCHWARZ-ROT-GOLD"

Sukces naszej uczennicy!

25 lutego 2022 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku odbył się konkurs języka niemieckiego "SCHWARZ-ROT-GOLD". Honorowy patronat nad tym wydarzeniem sprawował Podlaski Kurator Oświaty. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych Białegostoku i województwa podlaskiego. Jego uczestnicy rozwiązywali test leksykalno-gramatyczny z elementami kulturoznawstwa. Uczennica naszej szkoły, Julia Świenc z klasy 8I, znalazła się w gronie laureatów tego konkursu. W środę, 9 marca, w siedzibie II LO odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka niemieckiego!

K. Szewczyk