Zaproszenie na warsztaty w ramach ferii zimowych - projekt UNICEF

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w warsztatach organizowanych podczas ferii zimowych w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku.W załączeniu przesyłamy plakat informacyjny oraz harmonogramy dla poszczególnych grup wiekowych. Wszystkie informacje zostały przygotowany w dwóch językach: polskim oraz ukraińskim.Bardzo prosimy o wcześniejsze zapisy osób zainteresowanych udziałem w zajęciach - kod QR zamieszczony na plakacie przeniesie do strony zapisów.Projekt kierowany jest do osób z Ukrainy, ale zapraszamy do wspólnej integracji także dzieci i młodzież innych narodowości (w tym również dzieci z Polski).

Pobierz

Szkoła Podstawowa Nr 12
im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A
15-687 Białystok
tel.: 85 679 38 80
e-mail: sekretariat@sp12.bialystok.pl

Powrót na początek strony