Wieczór filmowy klasy 6a

Wieczór filmowy w szkole,  klasa pełna uczniów, którzy z własnej i nieprzymuszonej woli siedzą w szkole od 18.00 do 21.00. Rzadko spotykana sytuacja, że aż trudno w to uwierzyć, tym razem jednak powód był szczególny. W piątek 10 listopada  w naszej szkole odbył się wieczór filmowy, w którym wzięła udział klasa 6a pod opieką wychowawcy p. Ewy Puciłowskiej. Spotkanie było doskonałą okazją do obejrzenia ciekawego  filmu, ale także do wspólnego spędzenia czasu w gronie przyjaciół i kolegów.

Wybór szóstoklasistów padł na film z gatunku fantastyki pt. „Atramentowe serce”. Ta ponadczasowa opowieść o wyobraźni i przygodach skupia się na małej dziewczynce, której ojciec posiada niezwykłą zdolność ożywiania bohaterów książek, gdy czyta je na głos. Uczniowie z zapartym tchem śledzili losy bohaterów.

Po zakończonym seansie wszyscy  zgodnie przyznali, że piątkowy wieczór można spędzić w szkole, świetnie się przy tym bawiąc.

Obraz autorstwa redgreystock na Freepik