TBSY grają

Dzień dobry!

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na grę terenową po osiedlu TBS oraz planszówki na terenie szkoły.:)

"W dniu 14 maja przygotowaliśmy dla Was festiwal gier planszowych oraz grę terenową. Do aktywnego udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich mieszkańców!

Harmonogram:

1.Festiwal Planszówek

Start: 10:00
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 12 Podczas trwania festiwalu będziecie mogli zagrać w takie gry jak:
Catana, Dixit, Gorący Ziemniak, Rummikub, Magia i Miecz, Dobble, Podaj Dalej, Dzień Bobry, Gęby, Dzieci kontra Rodzice, Pandemia, Eliksir Mnożenia, Misia i mali pacjenci, Lisek urwisek, Piraci dziki zachód, Ubongo.

2. Gra terenowa – TBSy RACE

Start: 10:00
Miejsce startu: Szkoła Podstawowa nr 12 Gra potrwa około 4h i będzie toczyła się głównie na osiedlu TBS. Warto wyposażyć się w wygodny strój, a w szczególności buty. W grze mogą wziąć udział wszyscy, jednakże każda z drużyn musi mieć osobę pełnoletnią. Drużyny składają się z 2, 3 lub 4 osób. Zapisy na oba wydarzenia prowadzone są w Szkole Podstawowej nr 12. Dodatkowo na Festiwal Planszówek można zapisać się w Książnicy Podlaskiej filia nr 4, a na grę TBSy RACE poprzez stronę Discovery Race na FB.

Współorganizatorzy:
- Książnica Podlaska filia numer 4
- DISCOVERY RACE
- Szkoła Podstawowa nr12
- OWOP
- PSS Społem HONOROWY PATRONAT PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU"

attachment1651751456792.jpg