Projekt "Odpowiadanie na pilne potrzeby dzieci i rodzin uchodźców w Polsce" przy wsparciu UNICEF.

Biorąc udział w projekcie " Odpowiadanie na pilne potrzeby dzieci i rodzin uchodźców w Polsce" przy wsparciu " Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci ( UNICEF) w naszej szkole odbywają się lekcje języka polskiego dla uchodźców z Ukrainy. Podczas zajęć wykorzystujemy zasoby ufundowane przez UNICEF. Sprawia to, że nasze spotkania z językiem polskim są atrakcyjne i przebiegają w miłej atmosferze.

Renata Muczyńska

Przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF)

За підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)    

 

#SpilnoBiałystok, #СпільноБілосток i #UNICEF

Szkoła Podstawowa Nr 12
im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A
15-687 Białystok
tel.: 85 679 38 80
e-mail: sekretariat@sp12.bialystok.pl

Powrót na początek strony