Podsumowanie projektu ThinkEco.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele,

W lutym tego roku zakończyliśmy działania związane z realizacją projekt „Think Eco”, w ramach programy Erasmus +, który przez ostatnie miesiące wzbogacił naszą szkolną społeczność w wiedzę i świadomość ekologiczną. To dzięki Waszemu zaangażowaniu, pasji i niesłabnącemu zainteresowaniu udało się zrealizować liczne inicjatywy mające na celu promowanie ekologii i działań zapobiegających zmianom klimatycznym.

Serdecznie dziękujemy 16 nauczycielom, którzy z niezwykłą dedykacją przekazali swoją wiedzę i entuzjazm, prowadząc warsztaty, prelekcje oraz akcje edukacyjne. Wasza praca, czas i zaangażowanie są nieocenione i stanowią prawdziwą inspirację dla nas wszystkich.

Również Wy, Drodzy Uczniowie, zasługujecie na słowa najwyższego uznania. Wasza aktywna postawa, chęć do nauki i wprowadzania zmian w naszym codziennym życiu pokazują, że młode pokolenie ma ogromny potencjał i siłę do tworzenia lepszego świata. Projekty takie jak „Think Eco” udowadniają, że wspólnymi siłami możemy dokonywać realnych zmian na rzecz naszej planety.

W ramach projektu „Think Eco” zrealizowaliśmy szereg działań, które teraz możecie przeglądać i wracać do nich, by czerpać inspirację do dalszych ekologicznych działań. Zapraszamy Was do zapoznania się z materiałami i efektami naszej wspólnej pracy, które zostały zebrane i są dostępne na dole strony.

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze zaangażowanie i przypominamy, że każdy z nas może mieć pozytywny wpływ na środowisko. „Think Eco” to nie tylko projekt, ale przede wszystkim sposób myślenia, który mamy nadzieję, zostanie z nami na długo.
Zapraszamy również nauczycieli do zapoznania się ze scenariuszami zajęć, które znajdują się e-booku Think Eco w zakładce programu Erasmus +

Zespół Projektu „Think Eco"

grafika z miniatury Image by Freepik