Listopadowa akcja "Poznaj tajniki SP12Net"

Pamiętacie pewną piątkową sesję zdjęciową w SP12Net? Do zabawy wykorzystaliśmy profesjonalny sprzęt naszej nowoczesnej pracowni: aparat Canon, lampę softbox, mniejsze lampy parasolkowe, tło fotograficzne. Na razie przecieramy szlaki w Laboratorium audio-video, ale przyznać trzeba, że pierwsze kroki, a stworzyliśmy całkiem przyzwoite studio fotograficzne!

Zapraszamy do obejrzenia nagrań.

Poznaj tajniki SP12Net.mp4

InShot_20221107_221316679.mp4

Opis filmów: Film pierwszy rozpoczyna slajd z logo Laboratorium Przyszłości, następnie slajd z napisem "Poznajcie tajniki naszego Laboratorium SP12Net", kolejno prezentowane są zdjęcia dzieci pozujących z wykorzystaniem różnych gadżetów; film kończy slajd z napisem "Zapraszamy do korzystania ze sprzętu Laboratorium Przyszłości SP12Net". Film drugi zawiera fragmenty nagrań z akcji: dzieci podchodzą do tła i pozują do zdjęć z gadżetami.