Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie

17 września na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku odbyła się fantastyczna impreza sportowa „Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie”.

W zawodach wystartowało 350 zawodniczek i zawodników.

Zawody miały charakter dwuboju lekkoatletycznego ( 2 konkurencje do wyboru). Młodzi sportowcy startowali na dystansach 60 metrów, 300 metrów, skakali w dal oraz rzucali piłeczką palantową.

Poziom zawodów stał na bardzo wysokim sportowym i organizacyjnym poziomie.

Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy sportowej VB o profilu lekkoatletyka, której trenerem jest p. Tomasz Lipski.

Najwyższe miejsce zajęli:

3 miejsce w biegu na 60 metrów Zuzanna Sienkiewicz

1 miejsce w biegu na 300m Mateusz Parzych

2 miejsce w skoku w dal Mateusz Parzych

3 miejsce w dwuboju ( 300m+ skok w dal) Mateusz Parzych.

Zuzanna Sienkiewicz oraz Mateusz Parzych awansowali do Finału Krajowego, który odbędzie się 1 października w Warszawie na obiektach AWF. Trzymamy kciukiJ

Gratulacje zawodnikom świetnych wyników i rekordów życiowych a trenerowi wspaniałych podopiecznych.