Konkurs plastyczno-językowy "Kartka wielkanocna w języku angielskim"

KONKURS PLASTYCZNO - JĘZYKOWY "KARTKA WIELKANOCNA W JĘZYKU ANGIELSKIM"

happy easter pisanki i zajączek.jpg

Zapraszamy uczniów klas 1-3 oraz 4-8 Szkoły Podstawowej nr 12 im. Z. Glogera w Białymstoku do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną w języku angielskim.

Zadaniem uczestników jest wykonanie kartki zainspirowanej Świętami Wielkanocnymi (z motywem świątecznym lub wiosennym) i umieszczenie na niej życzeń w języku angielskim.

Cele konkursu:

• pogłębianie znajomości języka angielskiego,
  • popularyzowanie tradycji świątecznych krajów anglojęzycznych,
  • rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej.

Regulamin konkursu:

1. Kartka powinna być wykonana w formacie pocztówki nie większym niż A5 (format kartki z zeszytu) oraz dowolną, wybraną przez siebie techniką plastyczną.
  2. Kartka powinna być ozdobiona oraz zawierać krótkie życzenia w języku angielskim na jednej stronie.
  3. Każdy uczestnik może przygotować maksymalnie 1 pracę w języku angielskim.
  4. Ostateczny termin oddania prac konkursowych: do 31 marca 2023r.
  5. Prace konkursowe przekazujemy do swoich nauczycieli j.angielskiego (lub p. I.Perkowskiej,A. Śliwowskiej,A.Daniluk)

Komisja oceni prace według następujących kryteriów:

• zgodność z tematem;
  • pomysłowość,
  • estetyka wykonania;
  • poprawność językowa oraz oryginalność zamieszczonych życzeń.
  • samodzielność wykonania.
  1. Informacje o wynikach konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły w dniu 5 kwietnia 2023r.
  2. Uczestnicy konkursu otrzymają oceny z języka angielskiego oraz punkty z zachowania.
  3. Komisja konkursowa wytypuje także trzy najpiękniejsze kartki w kategorii klas 1-3 oraz w kategorii klas 4-8, których autorzy otrzymają nagrody upominki oraz dyplomy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

NAUCZYCIELE JĘZYKÓW OBCYCH