Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów ze szkół:

• Szkoła Podstawowa nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
  • Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku
  • Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Konopnickiej w Białymstoku
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa nr 38 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Sybiraków w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa nr 48 im. króla Stefana Batorego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 5 w Białymstoku
  • Szkołą Podstawowa nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku
  • Szkołą Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku

odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 12 w Białymstoku przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A dniu 07.12.2022 r. (środa) o godz 10.00.

Uczestnicy wraz z opiekunami wchodzą do szkoły wejściem głównym od strony ul. Komisji Edukacji Narodowej (na przeciwko budującego się kościoła) o godz. 9.40. Prosimy o zabranie ze sobą ciepłego okrycia wierzchniego (np. bluza, sweter).

Uczniowie kierują się bezpośrednio na II piętro do wyznaczonych sal.

Konkurs rozpocznie się o godzinie 10.00 i będzie trwał 90 minut. Każdy uczestnik konkursu musi mieć: podpisaną kartę kodową, ważną legitymację szkolną i nieścieralny niebieski lub czarny długopis.

Opiekunowie, którzy wchodzą do budynku i podczas konkursu pozostają na terenie szkoły są zobowiązani do wpisania się na listę przy portierni, a podczas konkursu do przebywania w wyznaczonym miejscu.

Nauczycieli pracujących w komisji konkursu zapraszam na godz: 9.15 do sali G3-13 (II piętro); wejście główne od strony ul. Komisji Edukacji Narodowej (na przeciwko budującego się kościoła). Proszę zaopatrzyć się w suchy prowiant oraz w czerwony długopis, w ołówek i gumkę.

Joanna Żyłkiewicz

przewodnicząca Rejonowej Komisji