Dzień Edukacji Narodowej 2022

„Tyle jest zagadek na szerokiej ziemi,

że ciągle pytamy: dlaczego? i po co?.

Lecz jeżeli czegoś dowiedzieć się chcemy,

nauczyciel zawsze służy nam pomocą.

( Kwiaty dla nauczyciela, Jerzy Ficowski)

W dniu 12 października 2022r. w naszej szkole odbyły się uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na sali zebrali się  Dyrekcja, nauczyciele,  pracownicy obsługi i administracji,  przedstawiciel Rady Rodziców oraz nasi uczniowie. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu narodowego, wszystkich zgromadzonych powitała Dyrektor szkoły, p. Anna Satuła.

W swoim wystąpieniu p. Dyrektor podkreśliła rolę szkoły i nauczyciela we współczesnym świecie. Następnie życzyła wszystkim  pracownikom oświaty  nieustającego zapału i  motywacji, satysfakcji z pracy oraz pomyślności w życiu osobistym. Do życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły dołączyła się  przedstawicielka Rady Rodziców – p. Katarzyna Waszczuk.

Pani Dyrektor Anna Satuła wręczyła nagrody nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Serdecznie gratulujemy!

Całość uświetnił występ uczniów przygotowanych przez p. Izabelę Monietę, Małgorzatę Kowalczuk, Iwonę Pawluczuk i Violettę Kułak. Nie zabrakło piosenek i życzeń dla nauczycieli, także od nowo wybranej przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Lidii  Rafało.

Na koniec uczniowie wręczyli wszystkim pracownikom naszej szkoły własnoręcznie wykonane zakładki i bransoletki  oraz słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców

Zapraszamy do galerii.

Renata Muczyńska