„Dobro to jedyna rzecz, która się dzieli, gdy się ją mnoży...”

Pod takim hasłem przebiegał w tym roku weekend cudów w naszej szkole zaadaptowanej na ten czas na magazyn Szlachetnej Paczki. Ponad 40 rodzin w naszym rejonie otrzymało paczki. W całym województwie podlaskim pomoc otrzymało 440 rodzin. My także mieliśmy w tym swój udział. Zbieraliśmy pieniądze, artykuły spożywcze oraz chemię gospodarczą, środki higieniczne - artykuły na zaspokojenie potrzeb wybranej przez nas rodziny – samotnej matki wychowującej wraz z babcią 4 dzieci. Dzięki wspaniałomyślności i hojności uzbieraliśmy wszystko co było potrzebne. Wolontariusze zawieźli paczkę do rodziny w niedzielę. Radość dzieci była ogromna, zaskoczenie mamy i babci jest nie do opisania. Widząc takie reakcje na twarzach osób obdarowanych wiemy, że warto pomagać. Dobro wraca.

Katarzyna Pogorzelska