Wojewódzkie Eliminacje Rugby Tag w Sp12

Wojewódzkie Eliminacje Rugby Tag były prawdziwą ucztą dla fanów sportu i nie tylko! Dzieci nie tylko doskonale się bawiły, ale także zaprezentowały swoje umiejętności w zaciętej rywalizacji. Wszystkie drużyny dały z siebie wszystko, dostarczając niezapomnianych emocji i widowiskowych momentów. Gratulujemy naszej drużynie z klas IV, która zajęła II miejsce oraz drużynie z klas V i VI, która zajęła III miejsce.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym niesamowitym trenerom, Pani Urszuli i Panu Krzysztofowi, za perfekcyjną organizację tego wydarzenia. Ich zaangażowanie i poświęcenie sprawiły, że turniej przebiegł sprawnie i był niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Dzięki nim dzieci miały szansę nie tylko na sportową rywalizację, ale także na naukę fair play . Brawo dla wszystkich uczestników i dziękujemy trenerom za ich nieoceniony wkład w organizacje wydarzenia.